Ve Dünyanın En Seksi Erkeği Açıklandı, Kazanan…

  
   Torik Yazarı                        

People dergisi 2018 yılı yaşayan en seksi erkek ödülünü açıkladı. Kazanan, özellikle The Wire dizisindeki rolüyle tanınan aktör Idris Elba.

Fotoğraf: Idris Elba instagram

Elba en seksi erkek seçilmesinin ardından gidip aynaya baktığını söylüyor. Ayna karşısında kendi kendine şöyle demiş, “Evet, bu sabah yakışıklıyım. Ama yapmayın, o kadar da değil!”. Çocukluğu Doğu Londra’da geçen Elba mahallenin cool çocuklarından biri olduğunu hatırlıyor. Çok uzun ve zayıfmış. Bıyık bırakmış, biraz kas yapmış, kısacası popüler bir gençlik geçirmiş. 72 doğumlu aktör 90’lı yılların ortalarında TV dizilerinde ufak rollerle oyunculuğa başladı. 2000’li yılların ikinci yarısında rol aldığı Ridley Scott filmi ‘American Gangster’, ’28 Weeks Later’, ‘The Human Contract’ gibi iyi yapımlarla sinemada da rol almaya başladı. Bir süre ortalama aksiyon filmlerinde boy gösteren Elba, Marvel filmleri, ‘Avengers’ ve ‘Thor’daki Heimdall rolüyle büyük bütçeli yapımlara transfer oldu. Elba, son dönemde yine 2 TV dizisiyle anılıyor; The Wire ve Luther.

Elba, Luther dizisindeki John Luther rolüyle bir de Emmy sahibi. Elba, 2,5 milyon takipçili instagram hesabında People’ın kapağını paylaştı ve altına “Kimin aklına gelirdi ki!” diye ekledi. “Çok gururlandım ve müteşekkirim. Bu haftaki dergiyi almayı unutmayın. Ama daha da önemlisi, yarı dönem seçimlerinde oy kullanmayı unutmayın. Senin oyun bir fark yaratabilir”.

Geçmiş yıllarda bu ödülü kazananlar arasında David Beckham, Chris Hemsworth, Channing Tatum, Dwayne Johnson gibi aktör ve sporcular var.

FACEBOOK YORUMLARI


TORİK YORUMLARI