Sevgililer Günü’nde Astrolojiyi Hafife Almayın

  
   Torik Yazarı                        

Malum Sevgililer Günü yaklaşıyor. Tüm çiftleri bir telaş sarmış durumda. Hele ki ilişkinin daha başındaysanız nereden bir tüyo alırım veya ağzını nasıl ararım da nelerden hoşlandığını öğrenebilirim telaşı sizi yiyip bitiriyor biliyoruz. Normal şartlarda astrolojiyle çok içli dışlı olmayabilirsiniz ama bu tip özel günlerde bu alana biraz kulak verirseniz kafanızı o kadar yormaya gerek kalmayacaktır diye düşünüyoruz!

1KOÇ

Koç burcuna mensup kişiler genelde enerjik, özgürlükçü, lider vasıflı ve dikkat çekmeyi seven kişilerdir. E haliyle aldıkları hediyeden de bu özelliklerini yansıtacak bir enerji isterler. Bu yüzden tatil bileti veya yapacağınız herhangi bir seyahat planı onları çok mutlu edebilir. Dikkat çekmeyi sevdiklerini de unutmamak lazım. Bu yüzden bir kıyafet ya da aksesuar alacaksanız seçiminizi kırmızı tonlarından veya diğer iddialı renklerden yapmanızı öneririz.

2BOĞA

En az koçlar kadar dikkat çekmeyi ve ilgi odağı olmayı seven bir diğer burçsa boğadır. Aynı zamanda boğa demek disiplin ve atiklik demektir. Sürprizlere çok fazla açık değildirler. Zamanında ve programladıkları gibi hareket etmesini severler. Bu yüzden sevgililer gününde Boğa burcu sevgilinizi mutlu etmek istiyorsanız öncelikle kafanızda oluşturduğunuz planı kesinlikle kendisiyle de paylaşın deriz. Güzel bir ajanda, göz alıcı saatler veya gözlükler onlar için ideal hediyeler olabilir.

 

3İKİZLER

Her ne kadar İkizler dengesiz bir yapıya sahip olduklarından dolayı yakınan ve yakınılan bir burç olsa da onlar insanlarla iletişime geçmeyi seven ve çevresine oldukça fazla pozitif enerji veren kişilerdir. İçlerindeki çocuk onları asla yalnız bırakmaz. Doğaya ve hayvanlara düşkündürler ve yeni şeyler keşfetmeyi severler. Bu yüzden İkizler burcu sevgiliniz için barınaktan bir hayvan sahiplenmek ya da ilgili olduğu alanlarla ilgili spesifik bir kitap hediye etmek onu çok mutlu edebilir.

4YENGEÇ

Yengeç burcunun kadınları da erkekleri de sahiplenmeyi seven karakterlerdir. İçlerinde herkese karşı kocaman bir şefkat barındırırlar. Oldukça kibar ve romantik olan Yengeç burçları için bir hediyeye çok fazla paralar vermenize kesinlikle gerek yoktur. Yazdığınız güzel bir mektupla birlikte hazırlayacağınız bir akşam yemeği onları mutlu etmeye yetecektir.

5ASLAN

Aslan burçları genelde kendi dediklerinin olmasından ve ipleri ellerinde tutmaktan hoşlanırlar. Bu yüzden diğer burçlara göre Aslan burcuna sahip bir sevgili sizi seçim yapmakta zorlayabilir. Sakın sevgililer gününü önce sosyal medyada yapacağınız bir paylaşım üzerinden kutlamanız gerektiğini unutmayın! Şaka bir yana beraber çekildiğiniz bir fotoğrafın altına yazacağınız güzel ve anlamlı sözler ya da onun için kendi ellerinizle özel olarak hazırladığınız bir mekan Aslan burcunu fazlasıyla etkileyecektir.

 

6BAŞAK

Başak burçlarının temizlik konusunda fazlasıyla detaycı insanlar olduğunu artık hepimiz biliyoruzdur. Bunu bir görev olarak görmeden ortalığı çekip çevirmeyi, evlerine gelen insanları en güzel şekilde ağırlamayı inanılmaz derecede severler. Sert görüntülerinin altında oldukça duygusal bir ruh yatan Başak burçlarına evlerinde kullanabilecekleri aynı zamanda zevklerini de yansıtan şeyler alabilirsiniz. Bu bir tablo da olabilir bir mutfak robotu da ama ne olursa olsun ya rengi ya da içeriği ona beraber geçirdiğiniz bir anıyı hatırlatmalı, manevi açıdan o eşyaya bir anlam yüklemeli.

7TERAZİ

Terazi burcu kişilerin genelde çok şanslı insanlar oldukları düşünülür. Çok dikkat çekici şeyler giymeseler de gerek konuşmaları gerekse hareket ve tavırlarından girdikleri her ortamda mutlaka gözler kendilerine çevrilir. Onlar ‘’Gösterişli olmasına gerek yok kaliteli olsun yeter’’ diyenlerdendir. Paraya çok fazla önem vermezler ama kaliteli ve marka giyinmek inanılmaz derecede hoşlarına gider. Bu yüzden Terazi burcu sevgilinizin sevdiği ya da takip ettiği markaları öğrenip ona o markaya ait ufak da olsa bir hediye alabilirsiniz.

8AKREP

Aşk, tutku, romantizm, hırs ve bilgelik. Bu dördünü birleştirdiğimiz zaman ortaya bir akrep burcunun çıkmaması imkansız oluyor. Özel günleri dışarıda kutlamayı çok sevmeyen akrep burçları anılarla dolu ve oldukça romantik bir ortamda günü geçirmeyi tercih edecektir. Onun sevdiği müzikler eşliğinde güzel bir şarap açarak ve ilk tanıştığınız dönemlere ait anılarınızdan bahsederek kendisini göklere çıkarabilirsiniz.

9YAY

Yay burçları çok fazla romantizmden hoşlanmazlar. Onlar için bu özel günlerde eğlenceli vakit geçirebilmek her şeyden önce gelir. Gitmek istediği bir konser veya görmek istediği bir yer varsa mutlaka ya uçak ya da konser bileti alın deriz. Hatta kalabalık bir şekilde bu organizasyonu gerçekleştirmeniz bile onu çok mutlu edecektir. Teknolojiyle çok fazla haşır neşir olduklarını da unutmamak lazım tabi. Bazen zaman ya da mekan bu tip organizasyonlu sürprizlere uygun olmayabiliyor. İşte bu zamanlarda elektronik cihazlara da yönelebilirsiniz aklınızda bulunsun.

10OĞLAK

Oğlak burçları gereksiz yere para harcanmasından nefret ederler. Bu davranışı tabi ki hayatlarındaki insanlardan da beklerler. Her ne kadar özel bir gün de olsa Oğlak burcu sevgilinize çok pahalı bir hediye almayın deriz. Onlar için küçük ama anlam ifade eden hediyeler daha değerlidir. Bu kendi ellerinizle hazırladığınız bir yemek de olabilir minik bir aksesuar da.

11KOVA

Kafalarına koydukları şeyi mutlaka yapan ve istedikleri şeyin peşini asla bırakmayan Kova burçları için ulaşılması zor bir hediye her zaman en güzel hediyedir. Aldıkları hediyeyi başkalarında görmeyi sevmezler. Bu yüzden son zamanlarda neye merak sardıklarını ve neye ulaşmak istediklerini öğrenmeye çalışın. Uzun zamandır büyük ya da küçük arayıp bulamadıkları herhangi bir şeyi bulup onlara sunarsanız dünyanın en güzel hediyesini vermiş olursunuz.

12BALIK

Balık burçları duygusal ve hassas yapılarıyla bilinirler. Maneviyat onlar için her şeyden önemlidir. Okumayı ve öğrenmeyi çok severler. Yaşanmışlığı olan şeyler ilgilerini çeker. Bu yüzden antikalara meraklıdırlar. Mutlaka ama mutlaka bir not yazarak vereceğiniz eski bir eşya veya kitap onları çok mutlu edecektir.

FACEBOOK YORUMLARI


TORİK YORUMLARI