McDonald’s İlk ‘Lüks’ Restoranını Londra’da Açıyor

  
   Torik Yazarı                        

Fast Food’la lüksün ne alakası var değil mi? Evet aslında sahiden de kel alaka! Ama, bundan böyle bir alakaları olacak. Çünkü McDonald’s ilk ‘luxury-lüks’ restoranını Londra’da açıyor.

Bu alışılmadık McDonald’s, Londra’da Kensigton High-Street’te bu hafta açılıyor. Burada öyle 5 dakikada yiyip çıkmak yok. Karton ve plastikte yemek yemek yok. Gürültü, patırtı yok. Plastik tepsiler yok. Tepsinizi boşalttığınız o çirkin çöp kutuları yok. Bunların yerine şık bir restoranda ne varsa o var.

Öncelikle rezervasyon yaptırıyorsunuz. Ne, şu bildiğimiz McDonald’s ve rezervasyon mu? Kulağa bir arada söylenemeyecek 2 kelime gibi geliyor, değil mi? Ama bundan sonra bu 2 kelime birlikte kullanılacak. “McDonald’s’a rezervasyon yaptırdım, 4 kişilik!”

Evet bu restoranda normal tabaklar, çatal, bıçak ve bardaklar var. Logo hariç hiçbir şey sıradan bir McDonald’s’a benzemiyor. Yemek için 3 seçeneğiniz var. Classic, BBQ, Spicy. Bu 3 çeşit özel hamburger sizleri bekliyor. Üstelik bu hamburgerler, filmlerde gördüğünüz metal tepsilerde, üstü kapalı olarak sunuluyor. Şık bir garson tepsinin kapağını sizin önünüzde açıyor ve ta, ta, ta, ta… işte hamburgeriniz! Kulağa garip gelse de bu bir McDonald’s… Kensigton High-Street’te… Londra’da… yeni açıldı.

Benzer haber

https://www.torik.tv/yasam/ilk-bulusmada-ismarlanmamasi-gereken-5-yemek/

FACEBOOK YORUMLARI


TORİK YORUMLARI
  1. […] McDonald’s İlk ‘Lüks’ Restoranını Londra’da Açıyor […]