“Dibine Kadar Başak Burcuyum” Diyenlerin 8 Karakteristik Özelliği

  
   Torik Yazarı                        

1TİTİZDİRLER

Başak Burcu insanlar genelde titizlikleri ve düzen takıntılarıyla bilinirler. Çorabını muntazam bir şekilde katlayıp çekmecesine geri koyan bir erkek gördüyseniz hemen “Hıh Başak Burcu” kesin demeyin zira Başak burcuna mensup kişiler o çorabı bir saat bile giymişse hemen kirli sepetine atarlar.

2DİNGİNDİRLER

Sessiz ve sakin olmayı tercih ederler ve dingin ruh halleriyle bilinirler. Ama sadece bilinirler. Bir başak burcunu yakından tanıyorsanız kafasında kurduğu fantastik düşüncelere tanık olduğunuzda hayrete düşersiniz.

3ULAŞILABİLİRDİRLER

Günün her saatinde ulaşabileceğiniz kişilerdir. Dedikoduyu, iki lafın belini kırmayı çok sevseler bile sırlarınızın onlarda güvenli bir şekilde saklandığını bilirsiniz. Sadece ‘aman aramızda kalsın’ demeniz yeterli. E onlarda insan sonuçta.

4FEDAKARDIRLAR

 

Aşık olmaya görsünler, dünyanın en fedakar insanı olabilirler ama yakın çevreleri hariç o imajı yansıtmayı asla sevmezler.

5MESAFELİ GÖRÜNÜRLER

 

İlk defa tanıştıysanız onları biraz mesafeli bulmanız olası. Hatta ‘burnu havada’ bile diyebilirsiniz. Onların güvenli alanlarına girdiğinizde yanıldığınızı anlamanız uzun sürmez.

6AİLELERİNE DÜŞKÜNDÜRLER

Aile kavramına çok değer verirler. Her ne kadar içlerinde bir kırgınlık ve öfke taşısalar da aile üyelerine karşı hemen yelkenleri suya indirirler. Maneviyat onlar için çok önemlidir.

7BÜYÜK HIRSLARI YOKTUR

 

İş hayatında çok büyük hedefleri olmayabilir veya bunu bir hırs haline getirmeyebilirler. Sadece yapmaktan mutlu oldukları işi yapmaları veya zevk aldıkları şeylerle ilgilenmeleri onlara yeterli gelebilir.

8CESURDURLAR

Cesaretlidirler. Kafalarına bir şey koydukları zaman her türlü riski göze alabilirler. Bu sonrasında onlar için biraz sıkıntılı süreçler yaratabilir ama risk almadan olmaz öyle değil mi?

Benzer Haber

https://www.torik.tv/sosyalmedya/lider-ruhlariyla-bilinen-aslan-burclari-hakkinda-atilan-en-guzel-10-tweet

FACEBOOK YORUMLARI


TORİK YORUMLARI