Bir Kadının Hangi Özellikleri Erkekleri Çeker?

  
   Torik Yazarı                        

Adamları Araştırmış. Biz Onların Yalancısıyız.

1İçten Gülüş

Günümüzün dünyası oldukça kara, somurtuk, mutsuz bir dünya. İçten gelen ufacık bir gülümseme bütün bu karanlığı bir anda dağıtıyor, insanın yüzünde güller açtırıyor.

2Makyajsız Doğal Görünüş

Bir ton makyaj yapmış bir kadın çekici midir? Hayır demiş araştırmaya katılan erkekler. Doğal olsun, bizim olsun! Çok az bir makyaj, hatta hiç makyajsız, temiz, bakımlı bir yüz ful makyajdan çok daha çekiciymiş. Bizden söylemesi.

3Normal Vücut Ölçüleri

Sıfır beden zaten out. Onu biliyoruz. Ama bu araştırma gösteriyor ki 34 beden de pek o kadar beğenilen bir beden değil hani! 36 olsun daha ne isteriz durumu var. Hatta 38 bile tamamdır. Yeter ki öyle zargana gibi olmasın…

4Dağınık Saç

Tamam düğüne giderken mutlaka bir kuaför salonuna gidilir. Buna bir itirazımız yok ama her dakika düğün saçı gibi bir saçla dolaşan hatunlar da hiç çekici bulunmuyormuş. Yine araştırmanın yalancısıyız. Yani dağınık saç erkeklere çekici gelen 5 özellikten biri. Kuaförler aman dikkat!

5Gözlük

Gözlük sekreter işidir diye düşünürüz değil mi? Okulda çalışkan öğrenciler takar. ‘Dört göz’ ne kadar da sinir edici bir dalga geçme durumudur. Ama gözlüklü hanımlar, bu haber size. Erkekler gözlüklü kadınları daha çekici buluyorlarmış. Siz iyisi mi hemen güzel bir gözlük edinin. Camları numarasız da olsa olur!

FACEBOOK YORUMLARI


TORİK YORUMLARI