Berlin Metrosunda Ücretsiz Seyahate Ayak Bastıran Kampanya

  
   Torik Yazarı                        

BVG,  yolcularına ücretsiz seyahat etme imkanı tanımak adına Adidas ile iş birliğine girerek sıradışı bir ayakkabı tasarladı.

Adidas markalı bu ayakkabıda kullanılan renkler metronun iç ve dış cephesiyle uyum sağlayacak şekilde tasarlandı. Ayakkabının bir kısmı metronun koltuklarıyla aynı desene sahipken bacıkları ise metronun dış cephesinde kullanılan renkleri yansıtıyor. Dil kısmında bulunan kumaştan yapılmış biletler sayesinde ise metroda bir yıl boyunca ücretsiz seyahat edebiliyorsunuz.

Normal şartlarda BVG’den yıllık seyahat biletinizi ortalama 780 Euro’ya alırken Adidas’ın sınırlı sayıda üretilen bu ayakkabılarına sahip olursanız sadece 180 Euro’ya bir sene boyunca seyahat etme şansı yakalayabiliyorsunuz.

Berlin’de yaşamıyorum veya çok fazla yolumun düştüğü bir yer değil ama farklı tasarımlara meraklıyım, büyük bir ayakkabı tutkunuyum ya da hiçbir gerekçe duymadan bu EQT Support 93/17 Berlin model ayakkabıya sahip olmak istiyorum diyorsanız ne yazık ki yine yolunuzun bir şekilde Berlin’e düşmesi gerekiyor. Orada yaşayan tanıdıklarınız varsa kendilerinden ufak bir ricada bulunabilirsiniz tabi. ☺️

Uzun lafın kısası bu tip başarılı kampanyaların ülkemizde, özellikle de İstanbul’da gerçekleşmesini dört gözle bekliyoruz. Hele ki kampanya kapsamında sunulan ürün İstanbul’da ulaşım sorununu maddi veya manevi bir şekilde hafifletecek türdeyse görün siz nasıl kapış kapış gidiyor…

FACEBOOK YORUMLARI


TORİK YORUMLARI