Netflix Dizisi ‘The End of the F***ing World’ 2. Sezonuyla Dönüyor

  
   Torik Yazarı                        

Yirmişer dakikalık 8 bölümden oluşan dizi aslında öyle bir yerde bitmişti ki pek ikinci sezonunun geleceğini tahmin etmezdik. Başrollerinde Alex Lawther ile Jessica Barden’ın rol aldıkları ‘The End of the F***ing World’ beklenmedik bir başarı yakalamıştı. Charles S. Forsman imzalı çizgi romandan uyarlanan dizi yeni bir sezonla Netflix’te olacak!

Diziyi seyretmeyenler için kısa bir özet geçersek; içine kapanık kendini ‘piskopat’ olarak adlandıran lise öğrencisi James ile okula yeni gelen kendi cep telefonunu kıracak kadar diğer kızlardan farklı Alyssa’nın 8 bölümlük hikayeleri ekrana geliyordu dizide. Babasıyla yaşayan James, salak bir anneden ve pis bir üvey babadan bunalmış, biyolojik babasına gitmek isteyen Alyssa’yla yollarda buluyordu kendini. Sert bir dil, gerçekçi sahneler, tam da Netflix’cilerin hoşlanacağı bir dizi… Hoşlandılar da!

92 doğumlu Jessica Barden 7 yaşından beri TV dizilerinde boy gösteren bir isim. Alyssa karakteri için de mükemmel seçim. Dizinin devamının çekildiğini de açık eden o aslında. Instagram’da yaptığı bir paylaşımda yeni sezonun senaryosunu paylaşan Barden altına da “yakında görüşürüz” notunu düştü. 1 milyon takipçisi olan Barden’ın bu paylaşımının altına 10 bine yakın yorum yapıldı. Yorumlar genelde şöyle, “Yes, yes, yes”, “Wooooooop”, “Yes OMG”, “OMGGG”……. Bizce de müthiş haber. Merakla bekliyoruz.

BENZER HABER

FACEBOOK YORUMLARI


TORİK YORUMLARI