Slime ve Challenge Videolarından bıkanlar için 8 Youtuber

  
   Torik Yazarı                        

Birbirine diss atanlar, on hamburger beş kolayı aynı anda içenler ve ne ara popüler olduğunu anlayamadan her yanımızı saran slime videolarından sıkılanlar için Türk Youtuberlar arasından özenle seçtiğimiz en iyi 8 youtuber:

8Sinir Çeviri

Yabancı youtube kanallarından genellikle en beğenilen videoları kar amacı gütmeden bize çeviren profesyonel bir çeviri ekibi barındıran güzide bir kanal. İngilizce bilmiyorum ama merak ediyorum bu videoda ne oluyor diyenler için güzide bir hizmet.

7İphonedo

 

Apple fun boy’u olmaktan ziyade kendine has üslubu ile zaman zaman Apple’ı atmosferlere çıkaran, zaman zaman magma tabakasında çayır çayır yakan, “Merhabaa” ile aniden başlayan videoları, kendi yaptığı müzikleri, eski takipçilerinin deyimi ile Siri’ye her yeni modelde ilk küfür ettiren adam.

6Teknoseyir

 

Teknolojiyi yakından takip edenler için bulunmaz bir nimet. En gündemde olan teknolojik haberler, merak edilenler, Bitcoin’ler, Cpu’lar derken hemen hemen herşeyin cevabını alabileceğiniz en kaliteli teknoloji kanallarından biri, haftalık gündemleri ile hiç bir gündemi kaçırmadan o haftayı çıkartabiliyorsunuz.

5Pembe Teknoloji

En basit tanımı ile kendilerinin de dediği gibi “Pembe Teknoloji, kadınlara teknolojiyi en iyi ve en doğru şekilde anlatmayı amaçlayan bir teknoloji kanalıdır. ” Başka söze ne hacet?

4Fanatik Klasik Film

Klasik Türk Filmi aşıklarını kendine çeken, restorasyonlu HD kaliteki klasik filmleri ile geçmişten günümüze bir bağ ve geçmişe özlemimizi az da olsa gideren güzide bir kanal.

3Ekin Kollama

Namı değer “TAA”. Flappy bird ve taş incelemesi ile ünlenen Ekin Kollama hayatın her alanından kesitler sunarak bazen teknoloji, bazen şişme bebekler tarihi, bazen verdiği ilginç bilgiler ile etliye sütlüye karışmadan Youtube Türkiye’nin en kaliteli “bizden” vloggerlarından biri.

2Teknolojiden Anlamayan Adam

Türkiye’nin ilk Youtuber’larından olan Timur Akkurt ve ekibinin teknolojiden anlamayanlar için en anlaşılır ve en eğlenceli biçimde çektikleri videoları barındıran bir kanal. Timur Akkurt’un bir çok şeye öncülük yaptığı ve Youtube Türkiyenin gelişmesindeki en büyük öncülerden biri olduğunu düşündüğümüzde daha da ilgi çekici bir kanal olmaya başlıyor.

1Barış Özcan

Bu adamı öve öve bitiremeyiz. Sanat, tasarım ve teknoloji konularını kendi deyimi ile “hikaye anlatıcılığı” yaparak bizlere ulaştıran, izledikçe daha da kendine hayran bıraktıran, Youtube’un seçtiği 12 barış elçisinden biri olan bu şahane adam, çektiği videolar, aldığı övgüler kadar izleyicilerine de önem vererek geldiği yeri fazlasıyla hakediyor.

FACEBOOK YORUMLARI


TORİK YORUMLARI