Tom Hardy Sıradaki Rolü Al Capone

  
   Torik Yazarı                        

Amerika tarihinin en önemli gangsterlerinden biri olan Al Capone’ın hikayesi beyazperdeye uyarlanıyor. Bu rol için Tom Hardy’den daha iyisi kimsenin aklına gelmezdi kuşkusuz!

Tom Hardy / Lawless

Tüm zamanların en acımasız suçlularından olan Al Capone Amerika’daki ‘Büyük Durgunluk’ döneminde içki kaçakçılığı yaparak zengin olmuştu. Proje uzun süredir sinema dünyasını meşgul ediyordu. ‘Fonzo’ ismiyle seyirciyle buluşacak olan filmle ilgili ilk bilgi de Tom Hardy’nin adının açıklanmasıyla paylaşılmış oldu. Filmin yönetmen koltuğunda da Josh Tank (The Fantastic Four) oturacak.

Tom Hardy’yi bu tarz rollerde daha önce de izledik. Hemen 2012 tarihli ‘Lawless-Kanunsuzlar’ı hatırlayalım. Bu filmde Hardy ufak çapta içki kaçakçılığı yapan Bondurant ailesinin reisini canlandırmıştı. Hardy, bu filmden 3 yıl sonra, ‘Legend-Efsane’ filminde dönemin ünlü haydutları Reggie, Ronnie Kray ikiz kardeşleri canlandırdı. Bize kalırsa, Al Capone rolü için Tom Hardy biçilmiş kaftan. Hatta şimdiden Oscar’lar için iyi bir aday!

Tom Hardy / Taboo

Tom Hardy instagram hesabında da sıradaki rolünü “time for Al Cap-Al Cap zamanı” paylaşımıyla anons etti.

Time for Al Cap

A post shared by Tom Hardy (@tomhardy) on

Bu arada Tom Hardy hiç boş durmayı sevmeyen komple bir sinemacı. Aktörlüğünün yanında senaristliğe de soyundu. Ridley Scott’la birlikte yarattıkları ‘Taboo’ dizisi ikinci sezon onayını aldı. Hardy bu dizinin hem yaratıcılarından hem de senaristi. Aynı zamanda başrolde de yer alıyor. Biz de hem dizinin ikinci sezonunu hem de Al Capone hikayesini merakla bekliyoruz.

FACEBOOK YORUMLARI


TORİK YORUMLARI