Stephen King ve J.J Abrams’ın Beklenen Projesinden Yeni Fragman

  
   Torik Yazarı                        

Bizi Stephen King romanlarının gizemli dünyasının içine sürükleyen birçok dizi ve film seyrettik. Dizilerden örnek vermek gerekirse Under the Dome, Haven, 11.22.63 ve The Mist bu projelerden birkaçıydı. Şimdi ise yaklaşık bir senedir ufak tefek duyumlarını aldığımız ‘’Castle Rock’’ isimli dizi projesinin bir an önce ekranlara gelmesini bekliyoruz. Projenin yapımcılığını J.J Abrams’ın üstlenmesi bizleri daha heyecanlı bir bekleyişe sokuyor tabi ki.

Hulu Tv 3 ay önce bu fragmanla oldukça başarılı bir yapımla buluşacağımızın mesajını vermişti.

En son J.J Abrams ve Stephen King ‘’11/22/63’’ isimli mini dizi projesinde Hulu TV’ de bir araya gelmişti ve başarılı bir projeye imza atmışlardı.

Sam Shaw ve Dustin Thomason’un kaleme aldığı ve başrollerinde Bill Skarsgard, Andre Holland, Jane Levy ve Scott Glenn’ın yer aldığı projenin son fragmanı geçtiğimiz günlerde Hulu TV’ de yayınlandı.  Stephen King’in birçok romanından aşina olduğumuz kurgusal mekanlardan birinin adı olan ‘’Castle Rock’’ bu projede de bize yine sırlarla ve gizemlerle dolu bir evren sunuyor. Yayın tarihi henüz belli olmayan bu diziyi merakla bekliyoruz. İşte yayınlanan son fragman;

FACEBOOK YORUMLARI


TORİK YORUMLARI