Organize İşler 2’nin Bıçkın Delikanlısı ‘Kıvanç Tatlıtuğ’

  
   Torik Yazarı                        

Organize İşler devam filmiyle 4 Ocak 2019’da izleyici karşısına çıkmaya hazırlanırken filmle ilgili haberler ve gelişmeler gelmeye devam ediyor. Filmde yer alacak karakterlerle ilgili daha genel ve kesin bir bilgiye sahip olamasak da kamera arkası görüntülerinden Ata Demirer, Bensu Soral, Demet Evgar, Ata Demirer, Okan Çabalar ve Kıvanç Tatlıtuğ gibi sevilen oyuncuların filmde yer aldığından emin olduk. 2005 yılında izleyiciyle buluşan ve yönetmen koltuğunda Yılmaz Erdoğan’ın oturduğu ilk filmde Demet Akbağ, Tolga Çevik, Cem Yılmaz ve Özgü Namal gibi başarılı oyuncuların yer aldığı zengin bir kadroyla karşılaşmıştık.

Türk sinemasının başarılı komedi yapımları arasında yer alan Organize İşler’in devam filminde en çok merak edilen karakterse son projesinden sonra bambaşka bir kılığa bürünen Kıvanç Tatlıtuğ oldu. Organize İşler 2’de Saruhan karakterine hayat verecek olan Kıvanç Tatlıtuğ’un paylaşılan fotoğraflarından bıçkın bir delikanlıyı canlandıracağını görüyoruz.

Kollarındaki façaları, elindeki tesbihi, kılık kıyafeti ve mimikleriyle rolle bir hayli bütünleşmiş kendisi, tabii yakışıklılığından yine hiçbir şey kaybetmemiş. Başarılı oyuncu ‘Kuzey Güney’ dizisinde de ‘ağır abi’ tavırları ve sert mizacıyla izleyici karşısına çıkmıştı ama bu projede x2 bir haşinlik söz konusu kendisinde. Her ne kadar genel olarak yakışıklılığıyla gündemde olan isimlerden biri olsa da şüphesiz oynadığı rolün hakkını veren en azından vermeye çalışan Tatlıtuğ, Saruhan’ın da o ağır mizacının altından başarılı bir şekilde kalkmıştır diye düşünüyoruz.

FACEBOOK YORUMLARI


TORİK YORUMLARI