Nicolas Cage’in 4. Evliliği Sadece 4 Gün Sürdü

  
   Torik Yazarı                        

Ünlü aktör Nicolas Cage, yaklaşık bir yıldır makyaj uzmanı Erika Koike ile birlikteydi. Çift ilk olarak 2018 Nisan ayında Puerto Rico’da beraber görüntülenmişti. Cage ile Koike geçtiğimiz hafta Las Vegas’ta evlendiler.

Cage, Erika Koike ile evlendikten 4 gün sonra boşanma davası açtı

Nicolas Cage 1983 doğumlu Erika Koike ile evlenmesine evlendi de aradan sadece 4 gün geçmişti ki ünlü aktör boşanma davası açmak için gerekli belgeleri Nevada’da bulunan Clark County mahkemesine bıraktı. Cage’in 4. evliliğiydi demiştik. İşte ünlü aktörün evlilik listesi. Nicolas Cage’in ilk eşi, kariyerinin de başlarındayken evlendiği Patricia Arquette. Çift 1995’te dünya evine girdi. Evlilikleri 6 yıl sürdü. Cage, hemen bir yıl sonra, bu sefer Elvis Presley’in kızı Lisa Marie Presley’le evlendi. Düğün ağustosta yapıldı ve daha aradan 3 ay geçmemişti ki Cage boşanmak için mahkemeye başvurdu. Şimşek gibi evlendiler, şimşek gibi de boşandılar! Boşanma davası ancak 2004’te sonuçlandı ve hiç boş durmayan aktörümüz ki o zamanlar Elisabeth Shue ile birlikte, kendisinin en iyi rollerinden biri olan Leaving Las Vegas-Elveda Las Vegas’ı (yönetmen Mike Figgis) çekiyordu, akşam yemekleri için uğradığı bir restoranda garson olarak çalışan Alice Kim’in parmağına yüzüğü takıverdi. Hemen ertesi yıl bir de çocukları oldu. İsmini Kal-El koydular ve sonraki sene, tabii ki de, boşandılar. Nicolas Cage bu, hiç evli kalır mı? Bu çocuk Cage’in ilk çocuğu değil. Cage’in ilk çoucuğu 1990 doğumlu Weston. Şimdilerde 29 yaşında bir delikanlı olan Weston’ın annesi Cage’in o zamanlardaki kız arkadaşı Christina Fulton. Fulton, 90’ların ortalarında 10 kadar filmde boy göstermiş bir aktris. Bu arada Weston da annesi ve babası gibi, film setlerinde boy göstermeye çabalıyor. 2010’dan bu yana birkaç film ve TV dizisinde ufak roller almayı başardı. Ama henüz büyük bir çıkışı yok.

Hiç kuşkusuz, Cage’in en iyi filmleri arasında, John Woo’nun yönettiği 1997 tarihli Face/Off ilk sıralarda yer alıyor

55 yaşına giren Cage şu sıralar Face/Off, Leaving Las Vegas, The Rock, Rumble Fish gibi onu Nicolas Cage yapan filmlerinden biraz uzakta. Son yıllarda onu vasat TV filmlerinde izliyoruz maalesef. 2011 tarihli Drive Angry gibi filmlerde hala ‘yıkılmadım, ayaktayım, çok güzel de aksiyon filminde oynarım’ demeye çalışsa da ortalık ondan en az 20 yaş genç birçok aktör tarafından doldurulmuş durumda.

FACEBOOK YORUMLARI


TORİK YORUMLARI