Dark Phoenix Fragmanındaki Şemsiye Ortalığı Karıştırdı

  
   Torik Yazarı                        

X-Men dünyasının son halkası Şubat 2019’da vizyona girecek olan ‘X-Men: Dark Phoenix’. Film şimdiden merakla bekleniyor. En ufak bir haber kırıntısı bile sosyal medyada olay oluyor. Oluyor olmasına da filmin yeni paylaşılan fragmanına ne demeli?

Şimdi tam 2 dakika 2 saniye süren bu fragmanın sonlarına doğru pür dikkat kesiliyoruz. Dakika 1.45’i gösterdiğinde pause’a basıyoruz ve ne görüyoruz? Bir cenaze sahnesi. Storm (Alexandra Shipp) da orada. Yağmur yağıyor ve Storm’un elinde bir şemsiye.

İşte şimdi burada duruyoruz. Storm… Özelliği neydi? Hava koşullarına hakim oluyordu değil mi? İstediğinde fırtına çıkarıyor, istediğinde bulutlarla oynuyor, gündüzü gece yapıyordu… İsterse yağmur yağdırıyor, isterse yağan yağmuru bir saniyede durduruyordu, değil mi? Eee, o zaman Storm’un elinde niye şemsiye var?

Sosyal medya boş durur mu? Yorumlar birbiri ardına yağdı. Storm bu sahnede üstün güçlerini saklıyor olabilir. Belki de yağmuru kendi yağdırmıştır. Ya da filmin yönetmeni sadece o sahneyi atlamıştır. Yorumlar muhtelif! #DarkPhoenix etiketiyle yapılan yorumların önemli bir kısmı bu şemsiye olayı önünde dönüp duruyor. Film 20th Century Fox etiketiyle yeni yılda sinemalarda olacak, bizim de merakımız sona erecek.

FACEBOOK YORUMLARI


TORİK YORUMLARI