Pucca Ayrılık Haberini Sosyal Medyada Takipçileriyle Paylaştı

  
   Torik Yazarı                        

Hayatına dair neredeyse tüm detayları okuyucuları ve takipçi kitlesiyle cesurca paylaşan Pucca (Selen Pınar Işık) sevilen bir sosyal medya fenomeni ve yazar. Blog yazarlığından ‘’Küçük Aptalın Büyük Dünyası’’ adlı kitabıyla çok daha geniş bir okuyucu kitlesine sahip olmayı başaran Pucca geçtiğimiz günlerde sevenlerini ve takipçilerini üzen bir haber paylaştı. Oyuncu Serhat Osman Karagöz’le geçtiğimiz yıllarda hayatını birleştiren yazar, evliliğinin yürümediğini ve ayrılma kararı aldığını sosyal medyada duyurdu. Böylece yansıtılan renkli, neşeli, aşk dolu ve hatta toz pembe hayatların hiç de insanlara lanse edildiği gibi olmadığını yine çok açık bir örnekle görmüş olduk.

Selen Pınar Işık ve Serhat Osman Karagöz 2015 yılında hayatlarını birleştirmişlerdi

“Öncelikle bunu buradan açıklamak dünya saçması onu söylemek istiyorum. Osi ile evliliğimizin artık sonuna geldik. İnanılmaz direndim, yemin ederim çok uğraştım ama yok olmadı. Gerçekten olmadı… Bazen sevgi yetmiyor. Zaten çok uzun zamandır farkındasınızdır, yalnızdım. Ama karı koca olarak ikimiz sınıfta kaldık maalesef… Benim de, onun da çok hatalarımız oldu. Sizden tek ricam bu süreçte ne olur beni üzmeyin, zaten boru değil bitiyor her şey. İnsan evinden orta sehpayı bile atarken bin kez düşünüyor… Bin kez değil, milyon kez düşündüm. Ve hepsinin sonu, ayrılığa vardı… En azından bana güzel şeyler söyleyin, güçlü kadın hikayeleri anlatın. Kendinizden örnek verin…” açıklamasıyla aşkın bir evlilik için yeterli olmadığını vurguladı Pucca.

Bu Canavarı Kendim Yarattım

Pucca’nın özellikle ‘’Bazen olmuyor… Gerçekten olmuyor. Sonuna kadar aşık ol, çabala, çırpın, yok! Onun için de aynı şekilde bu arada… Bunu buradan yazmak deli saçması ama osursam kitapta, blog yazısı olarak yazan bir insan olarak sanırım gerekli. Bu canavarı kendim yarattım, şimdi sonucuna katlanmalıyım.” sözleri dikkat çekti. Tüm hayatını sosyal medyada anbean paylaşmanın zorunluluğundan ve zorluklarından yakınan Pucca, içinde bulunduğu durumun sıkıntısından daha rahat kurtulabilmek adına takipçilerinden destek istedi.

Tabii Serhat Osman Karagöz’den cevap gecikmedi. Pişmanlığını ve son bir şans istediğini dile getiren oyuncu ‘’Ben olsam beni bırakmazdım’’ açıklamasında bulundu. İki taraf da sosyal medya üzerinden takipçilerinin de desteklerini arkalarına alarak atışmalara devam edecekler mi merak konusu.

FACEBOOK YORUMLARI


TORİK YORUMLARI