MET Gala 2018’de Blake Lively-Rihanna Çekişmesi

  
   Torik Yazarı                        

Amerikalılar şu PR işini sahiden iyi biliyorlar. MET Gala denilen organizasyon aslında New York’taki The Metropolitan Art Museum yararına yapılan bir yardım gecesinden başka bir şey değil. Ama rock festivali Coachella nasıl bir instagram festivaline dönüştüyse bu festival de bir moda çılgınlığına dönüşmüş durumda. Bu durumdan şikayetçiyiz sanılmasın, bizimkisi sadece bir durum tespiti. Hatta gelin daha yakından bir tespit yapalım…

Blake Lively vs Rihanna

Gecenin teması ‘Kutsal Bedenler: Moda ve Katolik Hayal Gücü’ olunca davetliler egsantrik kıyafet konusunda birbirleriyle yarıştı. Onca davetli arasında final iki isim arasında gerçekleşti desek yanlış olmaz; Rihanna ve Blake Lively

Genç aktris Versace Haute Couture muhteşem elbisesi içinde tüm dikkatleri üzerine çekti. Kırmızı halıda onun kadar dikkat çeken tek bir isim daha vardı, o da Rihanna. Ünlü şarkıcı, Maison Margiela kostümü ve Christian Louboutin topuklu ayakkabılarıyla diğer davetlileri hırslarından ağlattı! Rihanna’nın çantası da geçtiğimiz hafta 97 yaşında kaybettiğimiz çanta tasarımcısı Judith Leiber’in imzasını taşıyordu.

Kate Moss Vogue dergisinin gala için yaptığı özel çekimde Amber Valletta ve Zoe Kravitz’le birlikte kamera karşısına geçti. Klip, Vogue’un instagram hesabında izlenebilir. Moss gecede Saint Laurent elbise ve Jimmy Choo stilettolar giydi.

Charlize Theron bazı davetliler gibi kendini gecenin teması olan Katoliklik rüzgarına kaptırmayıp daha sade bir kıyafetle geceye katıldı.

Theron’un aksine tam da gecenin gerektirdiği gibi giyinen bir çift; Nick Cave ve Susie… Arkadaki camdan günümüz New York manzarası gözükmese geçen yüzyıllardan bir kare bile diyebilirdik neredeyse. Hele Nick Cave direk bir vampir filminden fırlamış gibi değil mi? Bu arada Cave’in takım elbisesi Gucci imzalı.

Nicki Minaj gecenin ilgi çeken isimlerindendi. Oscar de la Renta imzalı kırmızı elbisesi içinde çok şıktı.

En son Fatih Akın’ın filminde izlediğimiz Alman aktris Diane Kruger sırtı açık mavi elbisesi ve özellikle de yüzündeki tül maskeyle kırmızı halıya ayrı bir renk kattı.

Kim Kardashian sönük kaldı desek milyonlarca instagram takipçisi tarafından saldırıya uğrar mıyız? Doğru ya doğru. Rihanna-Lively finalinin yaşandığı bu yılki MET Gala’da Kim altın rengi ‘klasik’ elbisesiyle fazla klasik kaldı sanki. Hadi durumu bir tek boynuna astığı haç kurtarıyor diyelim ve sıradaki davetlimize geçelim.

Hadid kardeşler olmadan bir davet olur mu? Olmazzzzzz… O zaman buyurun size Gigi Hadid. Genç manken ve fotomodel biraz kilo mu almış ne?

Benzer haberler

torik.tv/yasam/seneye-coachellada-ne-giysek/

torik.tv/sosyalmedya/bak-ne-giydim-festivali-olarak-coachella/

FACEBOOK YORUMLARI


TORİK YORUMLARI