Kit Harington ve Ros Leslie’nin Düğününden Masalsı Kareler

  
   Torik Yazarı                        

Game of Thrones dizisinin sevilen oyuncularından Kit Harington ve Ros Leslie yaklaşık 6 senedir devam ettirdikleri ilişkilerini evlilikle sonuçlandırdılar. İskoçya’da gerçekleşen tören sadeliği ve sıcacık atmosferiyle dikkat çekti.

1Düğün İskoçya’da sadece 200 kişinin katıldığı bir törenle Wardhill Kalesi’nde gerçekleşti. Kale tam 900 yıldır nesiller boyu kullanılmış. Leslie’nin de çocukluğu bu kalede geçmiş.

2Çiftimize zaten diyecek bir şey bulmak çok zor. Hiçbir zaman sansasyonlarla gündeme gelmeyen çiftin törende de inanılmaz keyifli ve mutlu olduklarını gördük.

3Gelelim Rose Leslie’nin gelinliğine. Kendisine ve düğünün konseptine bire bir uyum sağlayan zarif gelinliğiyle bakmaya doyamadık resmen. Saçında ve makyajında da abartıdan kaçınan Rose Leslie’nin kır çiçeklerinden yapılan tacı sizce de çok zarif değil mi?

4Çiftimiz törene Land Rover Defender marka eski bir arabayla katıldı. Arkasına tenekeler bağlanan araba düğüne nostaljik bir hava kattı.

5Düğüne birçok kişi İskoçya’nın yerel kıyafetleriyle katıldı. Bunlardan biri de Ros Leslie’nin babasıydı.

6Tabii ki düğüne Game of Thrones ekibinden isimler de davetliydi. Emilia Clarke, Peter Dinklage, Sophie Turner, Maisie Williams, John Bradley bu isimlerden bazılarıydı. Emilia Clarke törenin o abartısız ve zarif ruhuna uygun bir elbiseyle katılmış törene.

7Fakat ne yazık ki Sophia Turner için aynı şeyi söyleyemedik.

8Bu mütevazi tavırdan hiçbir zaman vazgeçmemelerini temenni edip mutluluklar dileyelim kendilerine öyleyse.

FACEBOOK YORUMLARI


TORİK YORUMLARI