Gigi ile Bella’nın Bir de kuzenleri Varmış

  
   Torik Yazarı                        

Joanna Van Der Herik, dünyaca ünlü mankenler Gigi ile Bella Hadid kardeşlerin kuzenleri. Genç kız henüz 19 yaşında ve o da mankenlik yapıyor. Ama bir farkla. Gigi ve Bella’nın aksine Joanna büyük beden mankeni. DD+ yani. İlginç değil mi?

Kuzen Joanna Van Der Herik

Şimdi biraz ailenin detaylarına girelim. Hollandalı Yolanda, kızlık adıyla Herik, Gigi ile Bella’nın anneleri. Eşi Mohammed Hadid’in önceki evliliğinden de 2 kızı var; Alana ve Mariella. Evin her tarafı yirmili yaşlarda çocuk dolu yani.

Kızların anneleri Yolanda ile Joanna’nın babası Leo kardeşler. Yani Joanna, Gigi ile Bella’nın dayı kızı. Bu kadar yakınlar yani. Hadi yakınlıklarını bir de fotoyla perçinleyelim. İnstagram’dan alınan bu fotoda 2 kuzen, Bella ile Joanna bir aradalar… Giydikleri kotların bedenlerine dikkat!

Gigi kızların büyüğü. 22 yaşında. Boyu en uzunu da o, Gigi 1.78 boyunda. Enlere devam edelim, en medyatiği de o. Ne de olsa sevgilisi Zayn Malik. Her an magazin sayfalarındalar…

Gigi Hadid

Bella bir küçüğü. Ablasıyla aralarında sadece bir yaş var. Bella, asıl adıyla Isabella, 21 yaşında. Ablasından 3 santim de kısa. 1.75’lik boyuyla podyumların aranan isimlerinden.

Bella Hadid

Gelelim Joanna’ya. Genç kız 19 yaşında ve ilk kampanyasını Debenhams markasının iç giyim çekimleri için imzaladı. Kuzenlerinden farkı Joanna’nın kiloları. “Ben de güzelim demek istedim” diyor Joanna. “Gençler vücutlarından utanç duymamalılar. İstediğini yemeli, istediğini giymelisin. Eğer kendini seviyorsan gerisi boş”.

Van der Herik’ler ve Hadid’ler bir arada… Sağ başta Joanna.

Gelelim Joanna’ya. Genç kızın instagram takipçi sayısı bir anda 60.000’i bulmuş. Debenhams’ın da bu kampanyası beklenenden fazla ilgi gördü.

Meraklısı için Joanna Van der Herik’in giydiği bu body 35 Pound.

Mankenler sülalesini, çünkü bir de 18 yaşında erkek kardeşleri var, ismi Anwar (bildiğimiz Enver yani) o da manken, kendi hallerine bırakıp yazımızı bir Gigi Hadid bakışıyla noktalayalım.

FACEBOOK YORUMLARI


TORİK YORUMLARI