Brad Pitt’in Yeni Sevgilisi Bir Bilim Kadını

  
   Torik Yazarı                        

Brad Pitt 2016’da Angelina’dan ayrıldığından bu yana Hollywood’un en gözde bekarı. Çift ‘Mr. And Mrs. Smith’ filminin setinde tanışmış ve o günden 2016’ya kadar tam 11 yıl beraber kalmıştı. Magazin dünyasında Brangelina adıyla anılan ‘örnek’ çiftin 3’ü evlatlık tam 6 çocukları bulunuyor.

Brad Pitt Angelina Jolie ‘Mr. And Mrs. Smith’ filminin setinde sevgili oldular

Angelina’yla boşanmaları Brad Pitt’i derinden etkiledi. Gece hayatını, içmeyi ve eğlenmeyi seven Brad bir anda içine kapandı, inzivaya çekildi. Geçtiğimiz yıl GQ dergisine verdiği bir röportajda artık ‘meyva suyu ve mineralli su insanı’ olduğunu söyleyecek kadar işi abarttı.

Brad Pitt uzun ilişkiler adamı. 1998-2005 yılları arasında Jennifer Aniston ile olan ilişkisi tüm Hollywood’da örnek gösteriliyordu. Ama 2005 tarihli ‘Bay ve Bayan Smith’ seti bu evliliğin sonu oldu. Pitt ile Aniston 2000 yılının temmuz ayında evlenmişlerdi, evlilikleri 5 yıl sürdü. Angelina’yla neredeyse 10 yıllık bir ilişkinin ardından 2014 yazında evlendiler. Evlenme olayı mı ilişkilerine yaramadı bilinmez, daha 2 yıl geçmeden çift boşanmak için mahkemeye başvurdu.

İşin başka bir ilginç yanıysa, Pitt’le olan evliliğinden tam 10 yıl sonra Fransız Kanadalı aktör Justin Theroux’yla evlenen Aniston’ın da eşinden ayrılmak için başvurmuş olması.

Pitt ayrıldı.

Aniston ayrıldı.

2000’lerin başının muhteşem çifti yoksa tekrar mı bir araya geliyordu?

Cevap koca bir ‘hayır’.

Nedeni basit.

Pitt’in yanında yeni bir sevgili var. Hem de bir bilim kadını, başka gezegenlerde yaşamamıza yarayacak ‘giyilebilir deri’ üzerinde çalışan bir MIT’li. İsmi Neri Oxman. İsrailli varlıklı bir ailenin kızı. 2005’te Amerika’ya taşınmış. Neri sanat ve tasarımla da ilgileniyor. İkili MIT’de bir konferans sırasında tanışmışlar. Hatta kasım ayında gerçekleşen bu tanışma sırasında Pitt’in fotoğrafını çeken bir üniversite öğrencisi Pitt-Neri yakınlaşmasının farkına varmış ve kendi instagram hesabında “neler oluyor?” diye sormaktan da kendini alamamış. Brad Pitt’in yeni sevgilisinin başından da bir evlilik geçmiş. Neri Arjantinli müzisyen Osvaldo Golijov’la 2011’de evlenmiş. Bu evlilik uzun süreli olmamış.

Brad Pitt’in ismi yeni Tarantino filmi için ilan edileli daha birkaç gün oluyor. Ünlü oyuncu için önümüzdeki aylar hem iş hem aşk olarak hareketli geçeceğe benzer.

FACEBOOK YORUMLARI


TORİK YORUMLARI