Acun Ilıcalı Şu An Yalnızsa Şansımı Deneyeyim!

  
   Torik Yazarı                        

9 dakikada karara bağlanan yılın boşanması tabii ki twitter’ı fena salladı. Halkımızın bu durumlarda ne kadar yaratıcı olduğu bir kez daha kanıtlanmış oldu. Bir de tabii gıybeti ne kadar çok sevdiğimiz.

Alper Tunga öldü mü?
Issız Acun kaldı mı?
Zeynep öcün aldı mı?
Şimdi Şeyma yamulur

Birçok aklı başında insan da Amerikalılar Mars’a araç indirirken biz Acun konuşuyoruz serzenişinde bulunsa da bu konular dünyanın her yerinde gündem oluyor ister istemez.

Acun Ilıcalı böylelikle 3. Evliliğini de sonlandırmış bulunuyor. Başarılı televizyoncunun bu evliliklerden 4 kızı var.

Şeyma Subaşı’nın alacağı aylık 125.000 TL’lik nafaka da milletin dilindeydi. Nasıl olmasın? Asgari ücretin 1.600 TL olduğu ülkemizde Şeyma’nın alacağı aylık nafaka tam 78 asgari ücretlinin maaşına denk geliyor.

Nafaka bir yana bir de Şeyma’nın seçeceği ev alınacak ve kızları Melisa’nın üstüne yapılacak. Bu ev de 10 milyonluk bir ev olacak ve evi Şeyma seçecek. Yine başını sokacak dört duvar bulmaya çabalayan asgari ücretli kesimin hayalinde göremeyeceği bir rakam söz konusu. Ayrıca emlak piyasasının durgun olduğu şu dönemde bu 10 milyonluk bütçe tüm emlakçıların ağızlarını sulandırmıştır kanımızca.

Ortalığa saçılan dedikodular arasında Deren Talu ismi sıkça gündeme geliyordu. Dedikodu kazanlarında bu ismin neredeyse 6 aydır gündemde olduğu da sıkça kaynatılıyordu. Bu karışık durumu en güzel ifade eden tweet Mehmed Mendoza isimli hesaptan gelsin…

Şeyma Subaşı’nın instagram hesabında birkaç Acun Ilıcalı fotoğrafı duruyor. Henüz silinmeden sizlerle paylaşalım, şuraya not düşelim istedik…

Şeyma Subaşı’nın nafaka ve ev dışında bir de senede 4 kez tatil hakkı var. Bu tatiller sizin bizim gibi Erdek’te yazlık, Sarmısaklı’da pansiyon, ucuzundan Antalya’da her şey dahil tatil köyü de değil bildiğiniz gibi. Seyşeller, Miami, Phuket arasından seçin bir zahmet!

FACEBOOK YORUMLARI


TORİK YORUMLARI