Terazi Burçlarının En Ayırt Edici 7 Özelliği

  
   Torik Yazarı                        

‘Değişik bir aura’sı var valla ben de çözemedim, şeytan tüyü müdür nedir?’ sorusunu sıkça sormamıza yol açan Terazi burçlarının aylarındayız. 24 Eylül- 23 Ekim arası ilgi ve alakayı çok seven Terazi burçlarının doğum gününü kutlamayı kesinlikle unutmayınız zira çocuksu yanlarındaki o alıngan ruhu suratınıza suratınıza aduketlemekten asla çekinmezler. Sonra üzülürler gerçi, kıyamazlar hemen unuturlar.

1Kıvrak Zekalı ve Girişkendirler

İlgi duydukları her alanda hatta bazen hiç ilgi duymasalar bile başarılı olmak isterler. İlgi duymasalar bile dedik çünkü hırs onların göbek adıdır. Kendilerini kanıtlamak adına bir işten ne kadar nefret de etseler başlangıç yapmışlarsa sonunu mutlaka getirmelidirler.

2İçlerinde İlgiyi Çok Seven Bir Çocuk Barındırırlar

Terazi burçları ilgi görmeyi, dinlenilmeyi ve merak edilmeyi çok sever. En az İkizler burcu kadar değişken ruh haline sahip terazi burçlarının yine de sağları ve solları belli olmaz tabii, çok fazla ilgi de onları sıkabilir. Yani kendileri bazen duygu durum konusunda bir dengesizlik yaşıyor olsalar da siz o dengeyi bir şekilde yakalamalısınız.

3Flört Etmeyi Severler

Evli olsalar bile eşlerine karşı olan flörtöz tavırları asla bitmez. Eğlenceyi, merak edilmeyi yer yer naz etmeyi severler. Evli değillerse de biraz çapkın olabilirler çünkü güzel olan her şeye büyük bir hayranlık beslerler.

4Şeytan Tüyü Barındırırlar

Tarif edemediğimiz bir çekim güçleri vardır Terazi burçlarının. Ne kadar didişseniz de veya bazı hareketlerine tilt olsanız da bir şekilde kendilerini affettirmeyi ve sevdirmeyi başarırlar. Farklı bir kahkaha yapıları vardır. Çok uzaktan bile yüksek volümlü konuşmaları ve gülüşleriyle ayırt edilmeyi başarabilirler.

5Onlar İçin Her şey Önceden Planlanmış Olmalıdır

Bazen çok hoyrat görünseler bile kafalarında onlarca hatta yüzlerce planı çoktan kurmuş olurlar. “Sen bunu ne zaman düşündün?” veya “Nasıl anladın?” sorularını kendilerine sıklıkla yöneltirsiniz.

6Jest ve Mimikler Olmadan Asla

Tepkilerini abartılı mimik ve jestleriyle gösterebilirler. Sevinçlerini, hüzünlerini bu şekilde belli ettikleri gibi kafalarında tilkiler dolaşıyorsa gözlerini yukarıya dikerek bariz bir düşünme moduna geçiş yapabilirler. O an kafalarının bambaşka bir yerde olduğunu çok net anlayabilirsiniz.

7Kendilerine Özgü Bir Tarzları Vardır

Kılık kıyafetlerine ve ev düzenlerine önem gösterirler. Kendilerine özgü bir tarzları vardır, sıradanlığı asla sevmezler.

Benzer Haber

https://www.torik.tv/yasam/dibine-kadar-basak-burcuyum-diyenlerin-8-karakteristik-ozelligi/

FACEBOOK YORUMLARI


TORİK YORUMLARI